GAZİ YANGIN

Kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.Kalite Politikamıza göre,                                     
– Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.                                                                        
-Yönetim, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar.                                                                         
-“KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.                                                                                     
-İmalatta hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.                                                          
-Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin zamanında ve kusursuz olarak verilmesi “KALİTE” anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.                                                                            
-Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve yardımcı sanayicilerimizin de kalite sürecimize katılmasını sağlar, tüm iş süreçlerimizi daha etkin,  ve daha verimli hale getirmeye çalışırız

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. 
Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek

Tüketici haklarını savunmak, firma kurumsallığımızda ve ürünlerimizde doğaya ve insana saygı prensibini son derece titizlikle uygulamak.

İnsanlık için; verimli, kolay kullanılabilen, hayatı kolaylaştıracak ürünler yapmak.

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

Yeni iş istihdamları oluşturmak,

Müşterilerimizi düşük maliyet ve yüksek kaliteli ürünlerle buluşturmak

GAZİ YANGIN olarak vizyonumuz;Ürettiğimiz tüm ürünlerde ve verdiğimiz hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olarak Dünyada örnek şirket olmak. Kalite konusunda referans gösterilerek Dünya markası olmak.